Omulew znowu bez punktów* Pasym przerwał passę Łyny* Szczytno na ligowym dnie* Zryw górą w powiatowych derbach

Błękitni zostali już mistrzem jesieni
Drużyna Omulwi (czarne koszulki) poniosła kolejną wysoką porażkę

IV LIGA - 13. kolejka

Omulew Wielbark – Zatoka Braniewo 0:5 (0:1)

0:1 – (28.), 0:2 – (55.-k.), 0:3 – (57.), 0:4 – (62.), 0:5 – (75.)
Omulew: Woźny,  C. Nowakowski, A. Cieślik, Staszewski (80. Zapadka), Sitarski (60. Abramczyk), M. Cieślik, S. Nowakowski (76. Kosiński), Remiszewski, Kwiecień, Lech (70. Ambroziak), Płoski.

Wbrew wynikowi nie był to całkowicie beznadziejny występ wielbarczan. - Uważam, że w pierwszej połowie byliśmy zespołem lepszym – twierdzi trener Mariusz Korczakowski. Jego podopieczni stworzyli kilka okazji, po których powinni prowadzić. Dwa razy sytuacji sam na sam nie wykorzystał Kwiecień, w odpowiednim momencie w piłkę nie trafił natomiast Staszewski. W 28. min wielbarczanie stracili bramkę z gatunku głupich, a gdy niedługo po zmianie stron Zatoka wykorzystała rzut karny, gospodarze całkowicie się pogubili. - Nie wiem, dlaczego tak się dzieje. Tracimy bramkę, za chwilę drugą  i wszystko się rozkleja – mówi trener Korczakowski.

Warmiak Łukta - Mamry Giżycko 0:3, Mrągowia Mrągowo – Tęcza Biskupiec 2:0, Unia Susz – Błękitni Orneta 2:1,  Rominta Gołdap – Orlęta Reszel 3:4, Znicz Biała Piska – Stomil II Olsztyn 3:3, GKS Wikielec – GSZS Rybno 6:0, MKS Korsze – Granica Kętrzyn 3:0.